Dětem skončily prázdniny, nám Gamescom

Jako každoročně se naše firemní léto točí hlavně kolem příprav Gamescomu. Letos tomu nebylo jinak. Tak jak se v našich krajích vlaštovky stěhují na jih, naši kolegové „táhnou“ na německý Kolín.

Letos jsme na tamním herním veletrhu Gamescom stavěli zase více expozic než tomu bylo v přechozích letech. Každý rok tvrdíme, že jsme se již ocitli na hranici výrobních kapacit. A zatím jsme vždy do dalšího ročníku stihli učinit takové kroky, aby se zvládlo zase o nějaký ten kousek práce více.

Nováčky v naší gamescomové sbírce se pro letošní rok stala expozice pro značku Lenovo (agentura TTG), expozice pro Comon Games a pro Magfinger Games.
A mezi naše stálice, kterým připravujeme expozice již poněkolikáté, patří stánky pro firmy ESET a Tanki. Skoro by se chtělo říct „To nejlepší nakonec“ – expozice pro naši oblíbenou agenturu TTG – Bigpoit B2B i B2C, Perfect World a Wargaming B2B i B2C. Pro zobrazení fotogalerie klikněte na název expozice.

Wargaming B2C je již tradičně největší expozice, kterou na této akci stavíme. Vždy spolu s agenturou vymýšlíme nějaké lákadlo pro návštěvníky. Tentokrát to byla kombinace živých tanečníků s digitální projekcí, která byla zapojena do choreografie, takže si návštěvníci občas nebyli jistí, kolik tanečníků vlastně je na parketu a proboha, kde se tu vzal ten racek 🙂