Každou novinku nejdřív sami odzkoušíme

Spokojenost našich klientů je pro nás natolik důležitá, že každou novinku nejdříve odzkoušíme na vlastní kůži a až pak ji nabídneme světu. Platí to i o výstavářské novince, kterou jsme zařadili do naší nabídky. Jedná se o unikátní designerskou perličku, kterou lze využít pro interiérové i exteriérové expozice a kterou nenajdete v celé Evropě nikde jinde, jen v našem skladě.

Jde o kovovou konstrukci obalenou plastovým pláštěm plněným vzduchem. Systém není omezen rozlohou ani výškou stavby. Kromě jedinečného designu je jeho předností i skladnost, nízké přepravní náklady a hlavně rychlá montáž.
Všichni jsme chtěli na vlastní oči vidět to, o čem nám šéfové básnili, a tak se zorganizovala „kolaudace“ se vším všudy. Testovací expozice byla postavena, vybavena nábytkem a nechybělo ani občerstvení. Nám se vše moc líbilo a už jsme začali vymýšlet, kde všude (kromě veletržních expozic) by to šlo použít. Napadlo nás toho spousta: infostánky s registrací na naší výstavě VODOVODY-KANALIZACE, VIP zóny na koncertech či gastroakcích, turistické infostánky ve městech, promo stánky na sportovních akcích nebo třeba mobilní policejní stanice.