Chmelařová Kateřina,

marketing

Tak jsem to já?

Nedávno jsem četla charakteristiku svého znamení. Prý jsem člověk vnímavý a přizpůsobivý. Vynikám prý komunikativností a mám prý velký rozhled, vidím souvislosti a mám prý schopnost porozumět složitým problémům. Mám prý hodně zájmů a nevydržím dlouho na jednom místě. Život mám prý plný nenaplánovaných změn. Ráda se prý bavím a poznávám nové lidi. Vytáčí mě prý neupřímní lidé a nedostatek tolerance. Nemám prý ráda nudu a stereotyp v životě ani v práci. Ukrývají se prý ve mně dvě různé osobnosti.

Teď zase zpět do reality… Já se v tom vidím!!! Jen přemýšlím, jestli ty dvě různé osobnosti nejsou na lékaře 😀

Přizpůsobit se mi nedělá problém a kreativní jsem více než dost. Nudu ze srdce nesnáším, mám ráda smích a myslím, že je pro člověka více než důležitý.

Proto jsem v Exponexu dostala na starosti marketing a neustále se tu učím novým věcem. Moje pozice mi zajišťuje široký rozhled a vnímání nejen firmy, ale i lidí v ní. Myslím, že prostředí, ve kterém člověk pracuje, je něco jako druhá rodina.

Svůj volný čas věnuji svojí rodině. S dětmi si ráda vyjedu na kole nebo jdu běhat a oni mi křižují cestu na koloběžkách a já jsem za to ráda 😀