Tanky na poušti

Agentura TTG dlouhodobě zajišťuje veletržní účast společnosti Wargaming.net (dále WG), gigantu z branže on-line her, na veletrhu Gamescom. My jejich expozice stavíme.

Nejpopulárnější hrou z dílny Wargaming je dnes již legendární World of Tanks. Jedním z jejich největších fanoušků je i král Abdallah II. na jehož počest se v letošním roce slavnostně otevíralo Royal Tank museum v jordánském Ammanu. V museu se kromě 110 skutečných tanků a bojových vozidel rozdělených do významných historických celků nachází teď i zóna World of tanks. V té se na čtyřech počítačích a čtyřech playstationech nabízí návštěvníkům hra v neomezeném VIP herním módu. To vše v prostředí, které jsme navrhovali tak, aby zážitek ze hry plně vyhoval nejnáročnějším místním požadavkům a potřebám.
Realizace zakázky se ujal produkční Jan Procházka, jehož přesným úkolem bylo zajištění bezproblémové realizace a kombinace dodavatelů z ČR a Jordánska ve smyslu realizace samotné zóny a Francie v rámci nastavení jednotlivých herních stanic.

Royal Tank Museum Jordan

We are proud to be part of the spectacular Royal tank museum in Jordan! 😍

Zveřejnil(a) World of Tanks dne 4. březen 2018