Jak Exponex zpracovává osobní údaje

Společnost Exponex s.r.o. vedle výstavby expozic pořádá také veletrhy a konference a další eventy. Následující zásady ochrany osobních údajů vysvětlují, co se u nás děje s osobními údaji, které nám poskytujete a které u nás následně shromažďujeme.

Jaké informace o vás shromažďujeme?

V Exponexu shromažďujeme osobní údaje, které uvádíte při registraci na veletrh či konferenci. Jedná se konkrétně o:

  • jméno a kontaktní údaje účastníka – shromažďujeme vaše křestní jméno a příjmení, e-mailovou adresu a telefonní číslo,
  • identifikační a platební údaje firmy – shromažďujeme jméno firmy, její IČO a DIČ a adresu, kterou zastupujete svou účastí na veletrhu či konferenci.

Jak tyto údaje o vás používáme?

Vaše osobní údaje shromažďujeme proto, aby vám neunikly žádné organizační informace o veletrhu či konferenci, na kterou jste se zaregistrovali. Pokud s tím souhlasíte, zasíláme vám i informace o konání dalších ročníků a akcí ze stejného odvětví, o kterých se domníváme, že by vás mohly zajímat. Tyto shromážděné osobní údaje neposkytujeme žádným třetím stranám.

Přístup k vašim osobním údajům a kontrola nad nimi

K osobním údajům, které o vás uchováváme, máte sami přístup. Na vaši žádost vám poskytneme kopii těchto údajů. Pokud chcete vědět, jaké údaje o vás uchováváme, zašlete žádost prostřednictvím e-mailu či na následující adresu. Poskytování těchto informací je zdarma.

Chceme, aby vaše osobní údaje byly aktuální, správné a přesné. Pokud zjistíte, že údaje o vás již neplatí, jsou chybné či nepřesné, můžete požadovat jejich opravu či odstranění nepřesností.

Změny v našich zásadách ochrany osobních údajů

Neustále naše zásady na ochranu osobních údajů revidujeme a aktualizujeme na základě platných právních předpisů, ale také na základě našich zkušeností z praxe. Jakékoli změny zveřejníme na této webové stránce.

Tyto zásady na ochranu osobních údajů byly aktualizovány k 22. lednu 2018.

Jak nás můžete kontaktovat

Pokud byste měli jakékoli dotazy k našim zásadám na ochranu osobních údajů či údajům, které u nás uchováváme, neváhejte se na nás obrátit:

  • e-mailem
  • nebo nám napište na adresu: Exponex s.r.o., Pražákova 834/60, 619 00 Brno.