Projekční tým

Máme vlastní designéry, konstruktéry i statiky. Náš projekční tým zpracuje zakázku od návrhu po detailní výrobní výkresy. Zpracujeme zadání na tvorbu návrhu expozice, rozkreslíme výrobní výkresy dřevěných, ocelových, hliníkových i skleněných konstrukcí, spočítáme statiku a optimalizujeme všechny průřezy.

Výrobní tým

Vytvořené výkresy zpracují naši mistři dílny. Ve stolařské dílně výkresy zpracujeme a přeměníme v reálné produkty, expozice. Umíme pracovat se všemi materiály, umíme vyrábět nábytek z masivu.  Máme všechny potřebné stroje a vybavení, od těch ručních a po ty složité. Nejnovějšími přírůstky jsou CNC a NC stroje.

Děláme vše od nuly. Doslova.

Každý projekt musí projít několika fázemi – plánováním a navrhováním a pak i samotnou výrobou. Umíme vše. Náš projekční tým se postará o zpracování architektonického návrhu dle vašich představ. Konstruktéři vše naplánují a statici zajistí, aby nosnosti patrové konstrukce či zavěšení poutačů byly schváleny veletržní správou v místě stavby podle pravidel a norem dané země.

Umíme zpracovat i klientem připravený návrh, stejně tak jako umíme poslat pouze zkušený montážní tým na složitou montáž anebo jen zapůjčit materiál na realizaci klientova přání. Přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Postavíme expozici na klíč, půjčíme stěnový systém, rektifikovatelnou podlahu, hliníkové konstrukce či nábytek anebo dodáme jen zkušený tým pro montáž materiálu klienta. Umíme se přizpůsobit, vše záleží na Vás.