NEJLEPŠÍ STÁNEK NA EVENTU VIDEOHERNÍHO PRŮMYSLU

PLATINUM ZA GOOGLE STADIA OD EXPONEXU

Společnost Google na herní akci spustila svou novou cloudovou herní službu. Google Stadia na gamescom 2019 debutovala jako nová značka. Exponex byl osloven svým dlouhodobým klientem TTG, aby pro Stadii vytvořil stánek. Úkolem bylo najít takový způsob komunikace s návštěvníkem, aby mu přinášela jak zábavu, tak zážitek a tím vyzdvihnout jedinečné funkce platformy. Protože spuštění Google Stadia bylo naplánované přímo na akci, stánek měl předávat následující hlavní sdělení – Stadia povyšuje herní zážitek na jinou úroveň tím, že umožňuje hráčům automaticky skočit do hry bez nutnosti přihlašování a čekání na načtení hry.

Jak sdělit návštěvníkům, že Stadia pozvedá zážitek z hraní na novou úroveň? Pozvednout i je na novou úroveň. Exponex vyrobil obrandovaný skleněný výtah, který návštěvníky vytáhl do třetího patra. Zde mohli návštěvníci zakusit, jak lze skočit, nebo spíše doslova vklouznout přímo do hry. Pro názornou ilustraci této funkce jsme nainstalovali třípatrovou skluzavku, která okamžitě přenesla účastníky před zelené plátno a do různých her.

Získat od veletržní správy veškerá potřebná povolení pro všechny uvedené součásti stánku nepředstavovalo právě snadný úkol, Exponex však uspěl a jako vůbec první firma představil na gamescomu třípatrovou expozici s výtahem a skluzavkou. Kompletní design stánku měl u návštěvníků veletrhu obrovský ohlas, což znamenalo pro Stadii nadmíru úspěšný debut!
Jak dokazuje také tento příklad, pro Exponex není nic nemožné.

Vyhodnocení komise si můžete prohlédnout zde.